Брендовий одяг великих розмірів

Магазин брендового одягу великих розмірів

Ви коли-небудь замислювалися про те, що значить брендовий одяг великих розмірів? Найчастіше брендом називають просто торгову марку. Але це не так. Бренд – це Ім'я, яке не створюється фабрикою, де б вона не знаходилася в Італії, Німеччині або Франції.

Продукт стає брендовим, коли вміщує в себе цілий набір цінностей і атрибутів, відчутних і невідчутних психологічних факторів. Коли з'являється індивідуальність, що дозволяє споживачу незаперечно ідентифікувати продукт.

У наших магазинах ми представляємо брендовий одяг великих розмірів тільки від таких компаній, які заробили своє ім'я. Багато з них працюють тільки в сегменті великих розмірів, що не розпорошують свій професіоналізм на всю розмірну сітку.

У магазині BQ Concept представлені як лейбли високої моди, так і відомі бренди одягу на кожен день. Ми не працюємо з підробками, копіями і фейками. Відвідавши наш магазин у вашому місті, у вас є можливість приміряти брендову річ і оцінити її якість візуально.

Серед брендового жіночого одягу великих розмірів ми, безумовно, виділяємо Marina Rinaldi, Persona by Marina Rinaldi, MAT, Chalou – кожен з цих лейблів має свої конкурентні переваги, неодмінно відрізняють продукцію бренду від інших.

Жіночий брендовий одяг великих розмірів створюється з особливим трепетом і турботою про жінку. Тендітної, глибокої і жіночною – такий хочуть представити жінку марки, які займаються пошиттям одягу на повну фігуру. Сучасна жінка plus-size не слідує чіткими правилами, кліше і трендам. Вона абсолютно вільна і навіть первісна.

Для повних чоловіків з сильних брендів одягу великих розмірів ми відбираємо Digel, Bugatti, Casa Moda, Club of Comfort. Ці імена створюють унікальні продукти, що відповідають найкращим чином потребам покупця.

Чоловічий брендовий одяг великих розмірів сьогодні це не тільки класика, але і безліч інших сучасних стилів. Стримані, практичні і стильні – такими повинні бути речі справжнього чоловіка. Але який чоловік не любить трохи похуліганити? Легка недбалість у образі, звичайно ж, заздалегідь продумана модними дизайнерами, додасть вам особливого шарму.

Чому варто відвідати наш магазин? По-перше, ви отримаєте доступ до брендовому одягу великих розмірів. По-друге, у нас діє гнучка система знижок і дисконтів. По-третє, ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. І, нарешті, ви можете бути впевнені в якості товару, так як купуєте брендову річ.

Каталог одягу великих розмірів

Жіночий одяг

Жіночий одяг

Дорогі жінки, ми запрошуємо подивитися приклади стилів, образів і модних колірних рішень колекцій одягу великого розміру. Зверніть увагу, що каталог виконує лише ознайомлювальний віртуальний тур, в ньому зібрані незначні вибірки з тих серій, які представлені в наших магазинах.

Не будемо приховувати, що у кожної жінки свої особливості будови тіла, свої достоїнства і недоліки які потрібно враховувати при виборі одягу. Перегляньте каталог і приходьте в наші магазини BQ Concept в Києві, Харкові та Одесі для примірок і покупок.

Кожен сезон подіуми plus size радують свіжістю і розмаїтістю, тому асортимент одягу регулярно оновлюється. Ми будемо раді Вас бачити не тільки на сторінках сайту, а й біля примірочних з відібраними новинками Вашого гардеробу.

Каталог жіночого одягу

Чоловічий одяг

Чоловічий одяг

Шановні панове, ми запрошуємо подивитися образи від європейських дизайнерів з колекцій одягу великого розміру. Моделі і комплекти, з якими Ви ознайомитесь на сторінках сайту, лише незначна вибірка з асортименту, який представлений в наших магазинах, в даний момент каталог носить виключно ознайомчий характер.

Діловий, міський або спортивний стиль - все необхідне є для чоловіка, якій небайдужий зовнішній вигляд. Великій фігурі, часто необхідна примірка, щоб була можливість врахувати особливості будови тіла і підібрати ідеально сидить ансамбль.

Перегляньте каталог і приходьте за покупками в наші магазини BQ Concept в Києві, Харкові та Одесі. Кожен сезон виробники одягу plus size підносять незмінна якість, унікальний стиль і нові нотки, тому асортимент одягу регулярно оновлюється. Ми будемо раді Вас бачити не тільки на сторінках сайту, а й біля примірочних з відібраними новинками гардероба.

Каталог чоловічого одягу