Німецький верхній одяг ISABELL

ISABELL Fashion GmbH - виробник стильного і комфортного верхнього одягу для жінок. Куртки і пальта мають оригінальний дизайн, високу якість, а застосування технологій Isi-Care® або Sympatex® додає функціональність і ідеальний захист для будь-яких погодних умов.

Фундаментом для народження бренду ISABELL стала фірма Köhler & Krenzer, яка з 1957 року спеціалізувалася на пошитті пальто і курток для спеціалізованих роздрібних магазинів.

Девіз ISABELL - «Modern meets classic» - тобто «Сучасне зустрічається з класичним», що в повній мірі відображає характер всіх виробів, представлених в колекціях.

Успіх компанії ISABELL криється в мотивації і впевненості. Компанія завоювала прихильність жінок по всьому світу не тільки цікавим дизайном, а й тим, що кожна деталь кожного предмета зроблена з такою ретельністю, яка не завжди можлива навіть при створенні предметів для себе. Бренд ISABELL має власний, унікальний, погляд на моду. Дизайнери ніколи сліпо не йдуть за новими тенденціями, а завжди, без винятку створюють колекції, які не тільки потрапляють в тренд, а й задають його.