Хутровий та шкіряний одяг ROLF SCHULTE by FUR AND LEATHER

Марка ROLF SCHULTE by FUR & LEATHER - німецький бренд, один зі світових лідерів у виробництві шкіряного й хутряного одягу, а також супутніх аксесуарів. Унікальність і популярність марці надають передові дизайнерські ідеї, висока якість пошиття та різноманітність стилів. У традиціях дизайнерів ROLF SCHULTE by FUR & LEATHER закладено повагу до жінки, здатність цінувати жінку у всіх її іпостасях, що неперевершено втілюється в унікальному жіночному стилі і неперевершеній якості.

Асортимент моделей від Rolf Schulte не залишить осторонь жодну жінку, будь то молода дівчина, або дама у віці, струнка або повна, ділова дама або спортсменка. Будь-яка модниця знайде для себе саме свій наряд.

Свого часу, торговельній марці Rolf Schulte віддавали перевагу такі великі зірки кінематографа як Sophia Loren (Софі Лорен), Geraldine Chaplin (Джеральдіна Чаплін), June Carter Cash (Джун Картер Кеш), а також не оминула своєю увагою вироби від ROLF SCHULTE by FUR & LEATHER головний редактор німецького журналу Vogue Christiane Arp (Крістіана Арп). Марка ROLF SCHULTE by FUR & LEATHER багаторазово отримувала престижні нагороди та дипломи за унікальні дизайни створюваних колекцій. Одна з яких - Золотий Самовар від об'єднання Союз Пушніна.