Чоловічі джинси великих розмірів

Джинси для повних чоловіків – це монета про дві сторони. З одного боку, це дуже практична річ, що легко комбінується з різними стилями, а з іншого, потрібно дуже ретельно підійти до питання вибору. У великих розмірах важливими складовими є обсяг талії, висота посадки, діаметр штанини і довжина всього виробу.

З довжиною виробу визначитися найпростіше. Тут немає необхідності гнатися за точністю, тому що невелика гармошка внизу джинс – найпоширеніша рада. Якщо довжина виявилася зайвою і над черевиками занадто багато тканини, то це легко можна виправити.

Нашим покупцям ми безкоштовно надаємо послуги кравця, який підкоригує довжину виробу під будь-який зріст. Не забувайте, що набирає популярність тренд підвертати джинси. В цьому випадку підворіт повинен починатися відразу від верху взуття і його ширина повинна становити десь 4-6 сантиметрів.

Що стосується обсягу талії, то в цьому питанні порада дуже проста – знайдіть золоту середину. Джинси не повинні бовтатися, і також не повинні занадто тиснути, відчуйте себе комфортно.

Посадка чоловічих джинсів великих розмірів в основному середня або низька. При цьому відстань спереду виробу може відрізнятися від задньої частини, що дуже зручно для чоловіків з великим животом. Посадки, так само як і обсяг талії, можуть відрізнятися у різних виробників, тому сміливо беріть в примірювальну кілька моделей, щоб знайти свій бренд.

Великим чоловікам не можна носити джинси строго прямого крою. Якщо ширину штанини біля стегна повторити і в нижній частині, то це буде виглядати занадто громіздко, тому всі джинси великого розміру для чоловіків звужуються донизу.

В основному джинси шиються з щільних тканин, іноді з додаванням лайкри, завдяки чому чудово тримають форму, і при цьому не сковують рухи. Зимові моделі можуть бути додатково утеплені тонкою підкладкою з флісу зсередини. А джинси з літніх колекцій, навпаки виготовляються з легкого деніму.

Якщо ви зважилися виділити достатню кількість часу для підбору, поміряли все, і знайшли підходящу модель або дизайнера, то витрачений час буде винагороджено зручністю і комфортом. Адже сучасна мода дозволяє носити джинси як в щоденних і спортивних образах, так і в офіс.

Будова тіла у всіх різна, знайдіть свої ідеальні джинси, і ви будете носити їх «не знімаючи».