Чоловічі сорочки великих розмірів

Сорочка в наш час представник як класичного, так і повсякденної одягу і є невід'ємним предметом гардеробу. Чоловіча сорочка великих розмірів &ndаsh; це мистецтво пошива, яке протягом багатьох десятків відтаковує свою майстерність. М'якість і міцність тканини, легкість у догляді і щільність комірця – кожна деталь важлива для якісного виробу..

Розмірний ряд чоловічих сорочок в наших магазинах: 41-58 (за обсягом коміра), і 110-194 (за обсягом грудей).

В першу чергу при виборі чоловічої сорочки великого розміру потрібно звернути увагу на посадку плечей – вони повинні сидіти чітко по біологічній лінії, ні в якому разі не звисати і не стягувати. У частині силуетів від прилеглих (slim fit) доведеться відмовитися, в зв'язку з тим, що вони будуть тісні. Для великих або повних чоловіків підійде класичний (classic fit) і приталений силует (modern, comfort або regular fit).

Сорочки великих розмірів шиються за особливими лекалами. При звичайних обсягах коміра, в обсягах рукава і грудної клітини передбачено більше тканини, щоб виріб не ускладнював рухів. Одночасно з тим, матеріалу не повинно бути занадто багато, інакше мішкуватість зробить загальний вигляд неохайним.

Як і весь одяг великих розмірів для верхньої частини тіла, сорочки для повних чоловіків спеціально шиються довшими. При примірці підніміть руки вгору, щоб упевнитися, що виріб підходить по довжині і не вилазить зі штанів. Що стосується коміра, між ним і шиєю оптимальною є відстань у два пальці.

Дуже практичними є сорочки, які не мнуться, при тому, що зовні вони практично не відрізняються від звичайних. Особлива технологія виготовлення тканини дозволяє їм швидко відновлювати форму після прання і не м'ятися в процесі носіння.

Щоб знайти такий виріб необхідно звернути увагу на маркування, яке змінюється в залежності від бренду. Найчастішими будуть згадки Non Iron (без праски), Wash and Go (випери і йди) або Easy Care (легкий догляд). Якщо ви сумніваєтеся, треба запитати у продавця консультанта про властивості сорочки, яку ви вибрали.

Так само в наших магазинах ви знайдете чоловічі сорочки тільки з натуральних матеріалів, таких як льон, 100% бавовна або їх комбінування. Переваги такого вибору незаперечні, так як виріб, що дихає, не заподіє дискомфорту від пітливості.

У частині колірних рішень і малюнків немає ніяких обмежень. Великий вибір гладких, фактурних, однотонних, в клітку або в смугу сорочок будь-яких відтінків.