Чоловічі сорочки casual великих розмірів

Сорочка в стилі casual відрізняється від класичної більш сміливими кольорами і наявністю цікавих деталей. Наприклад, кишень з яскравими вишивками, гудзиків на рукавах або еполетів. М'які манжети дозволяють легко закочувати рукава, які можна закріпити вище ліктя за допомогою додаткового хлястика.

Сорочка великого розміру в стилі casual швидше відноситься до повсякденного одягу, ніж до ділового стилю. Вона може бути як з довгим рукавом, так і з коротким. Як правило, такі сорочки досить яскравих забарвлень, вони можуть бути з великими вишивками або аплікаціями.

Вільний настрій можна підкреслити, розстебнувши один або два верхні гудзики. Комір в основному м'який, тому необхідно стежити за тим, щоб він не був занадто зам'ятий.

Одним з критеріїв вибору є довжина виробу – вона, може бути менше, ніж у класичної сорочки. Стиль передбачає носити сорочку навипуск і не заправляти в джинси або шорти. Знайти правильну довжину потрібно піднявши руки вгору, якщо живіт не видно, то ця довжина вам підходить.

Вибираючи чоловічу сорочку в стилі сasual, можна дозволити собі більш вільні моделі, так як сам стиль передбачає невимушеність і простоту. Влітку такий вибір особливо практичний, оскільки сорочка, що не сильно облягає дозволяє повітрю циркулювати під одягом, в результаті чого шкіра краще дихає, а піт випаровується швидше. Одночасно з тим, виріб повинен добре сидіти по фігурі без надлишків матеріалу в області грудей і рукавів.

Як матеріали для пошиття, кращі натуральна бавовна і льон, які відрізняються гігієнічністю, комфортом і не викликають алергічних реакцій. При виборі сорочки керуйтеся особистими відчуттями, тканина повинна бути приємна до тіла і не бути занадто тонкою.

Casual означає «повсякденний» і передбачає поєднання практичності і зручності. Щоб неформальний гардероб виглядав гармонійно, поєднуйте ці сорочки з джинсами або слаксами.