Чоловічі піджаки великих розмірів

Піджак - це основа чоловічого гардероба. Хоча б один якісний піджак повинен бути у кожного чоловіка, так як вдало підібраний піджак - це вже практично сформований образ. Якщо не любите костюми, він виручить Вас, коли на майбутній захід знадобиться строгий стиль.

Існує два види: класичний костюмний парний піджак, який поєднується з брюками з тієї ж тканини. Може бути двобортним і однобортним. Обов'язково повинен повністю прикривати сідниці.

Другий варіант це блейзер - клубний піджак, в основному чорного або синього кольору з металевими гудзиками. Блейзер укороченої довжини і завжди сидить на фігурі більш щільно. Такі піджаки великих розмірів більш універсальні, їх можна носити з джинсами і брюками, які не мають пари. Особливо виграшно виглядають з білими брюками.

У будь-якому з варіантів піджак повинен бути правильно підібраного розміру, а плечі повинні сидіти максимально ідеально. Манжета сорочки повинна стосуватися долоні і на 2-3 сантиметри виглядати з-під рукава піджака або блейзера, якщо ж сорочка на запонки, тоді різниця може бути 5 сантиметрів.

Ширина лацкана повинна складати 40% від частини V-подібного вирізу піджака. Якщо пропорцію не дотримано і лацкани ширше, то це буде добре виглядати тільки при високому зрості, бо врівноважить плечі і додасть ширину, в інших випадках вийде, не завжди доречний, вінтажний ефект. А найбільш вузькі лацкани витягнуть силует.

Середній ґудзик, або верхній, якщо гудзиків два, завжди повинен знаходитися на лінії талії. Правило про не застебнутий нижній гудзик з'явилося ще в 30-і роки, коли штани були з дуже завищеною талією. Сьогодні гудзики на піджаку потрібно застібати до тих пір, поки не буде видно сорочку. А для повних чоловіків всі застебнуті гудзики на піджаку великого розміру будуть нести ще ефект, що робить чоловіка стрункішим.

Повному чоловікові краще зробити вибір на користь однобортного піджака великого розміру, що добре сидить, тоді як двобортний підкреслить живіт і зробить фігуру візуально ще більшою. І довжина не повинна бути не більш ніж до середини сідниць, а кишені з клапаном і невеликим нахилом.