Знайомтеся, новий бренд - Julia Janus

Світ моди і індустрія одягу невпинно трудяться в обраних нішах, щорічно надаючи своїм шанувальникам діапазон вибору стилів, напрямів і нових брендів. Перед кожним сезоном по всьому світу проводяться виставки і покази нових колекцій. Мережа магазинів BQ-Concept завжди прагне знайти щось нове і цікаве для наших покупців. І сьогодні, до осіннього сезону 2017 року ми представляємо Вашій увазі абсолютно нову за стилем марку одягу Julia Janus.

Ім'я концептуального бренду прийшло до нас з північних широт сучасної Балтики. Ця мода призначена для чоловіків і жінок різних комплекцій і віків, вона створена для вільних, щасливих і впевнених у собі людей.


Команда професіоналів під креативним керівництвом засновниці бренду Юлії вірять, що у стилі немає ні розміру або віку, і краса приходить в той момент, коли ти приймаєш рішення бути собою. За словами творців марки, одяг від Julia Janus поєднує в собі свободу сучасної людини з північної культурою і природою.

При пошитті використовуються тільки натуральні тканини, що є однією з основних рис, якою може пишатися бренд. Тканини виготовляються в Італії, Португалії, Голландії, Німеччині та інших країнах, вони відбираються на спеціальних текстильних виставках у Парижі. Сертифікована фурнітура, нитки та швейні аксесуари замовляються у гігантів ринку Freudenberg, Gutermann і YKK. Всі малюнки на тканинах абсолютно унікальні, так як створюються вручну командою дизайнерів Julia Janus.У природи, окрім тканин, також запозичена і колірна палітра, яка відтворює образ Балтійської краси. У ритмі нового часу та природність, яку надають колір піску, приглушені відтінки води або дерева створюють особливий шлейф унікальності і виділяють з натовпу. Дизайнери шукають своє натхнення в природі, відіграють природними відтінками дерева, металу або каменю.


Хочеться звернути особливу увагу на оформлення бутиків від Julia Janus. Крім чоловічого і жіночого одягу або прикрас, у них так само можна придбати предмети декору та інтер'єру. Магазин оформлений у вигляді великої кухні. Величезний обідній стіл посередині, нагадує про сімейні традиції північних народів, які з-за холодної погоди багато часу проводять вдома, насолоджуючись в спілкуванні шедеврами скандинавської кухні. Арт-об'єкт у вигляді величезної люстри з столових приладів і дзеркальних пластин у вигляді крапель гармонійно доповнює оформлення, акцентуючи увагу на обраній філософії.