Помилки жіночого гардеробу

Чи є у вас в шафі одяг, який ви жодного разу не наділи після покупки? Або дуже рідко використовували в своїх образах?

У цій статті ми постараємося розібрати найчастіші причини нефункціонального гардеробу і, звичайно, дати поради і рекомендації які допоможуть надалі продумано купувати одяг.

Як правильно скласти свій гардероб
Як правильно скласти свій гардероб

Речі не поєднуються один з одним.

Приклади: блуза не підходить до штанів за стилем, сукня не поєднується за кольором з сумкою, тканини не виглядають разом.

Як уникнути: намагайтеся купувати комплектами. При виборі чергового предмету одягу, ретельно подумайте, з чим він буде гармонійно поєднуватися. Інакше навіть дуже класна річ може довго пролежати в шафі в нестерпному чеканні свого зоряного часу.

Виняток можуть становити базові речі чорного, білого або сірого кольору, вони, як правило, дуже легко поєднуються з будь-якими кольоровими предметами гардеробу. Чи не будемо втомлюватися повторювати, що вони неодмінно повинні бути високої якості. У базовому гардеробі ніяких «дешевок» на один сезон!

Монохром.

Чорні штани, біла блузка, сіра сукня, джинси і блідо жовта футболка …. і жодного яскравого і помітного елементу. Звичайно, ці предмети прекрасно підходять один до одного і є чудовим базовим гардеробом, але обмежитися цим не можна. Постарайтеся піти від однотипного і нудного набору.

Розбавте свій гардероб яскравими речами
Розбавте свій гардероб яскравими речами

Що робити? Дістаньте всі свої речі. Розкладіть за кольорами і сміливо йдіть по магазинах, щоб доповнити свої комплекти новими фарбами. До ваших темним штанів безумовно підійде футболка з цікавим принтом, а біла блуза буде виграшно виглядатиме з яскравою спідницею.

Неправильна поведінка при покупках.

Пішла за сукнею, а купила сумочку. І причиною цієї покупки з'явилася тільки велика знижка в магазині. Сезон розпродажів – це прекрасний час для поповнення гардеробу. Адже ми можемо добре заощадити. Але все ж не варто забувати про те, що цю сумочку потрібно буде з чим то носити.

Правильний шопінг - запорука успіху
Правильний шопінг - запорука успіху

Якщо хочеться купити окрему річ, то беріть її або на додаток, або на заміну. Наприклад, на улюбленій блузі чайної троянди так і не вдалося вивести пляму від червоного вина. Так, той вечір був веселим і незабутнім, але з блузою доводиться розлучатися. Якщо побачили на вітрині «сестричку» зіпсованої блузки – сміливо заходьте і купуйте.

Недоліки нижньої білизни.

Давайте говорити відкрито: жінкам з повною фігурою потрібна тільки якісна нижня білизна і неодмінно вона повинна бути точно підібрана за розміром. Ніщо так не спотворює форму тіла, як занадто маленький в обсязі бюстгальтер. До того ж з часом, можуть з'явитися небажані додаткові складки на тілі через передавливания тісної білизни.

Речі з далекого минулого.

Розлучіться з ними, роздайте, зшийте клаптеву ковдру, оформите колаж з тканин, фантазуйте, але не надягайте. Цей одяг, швидше за все, вже не підходить за віком. Так і бути, весільна сукня може лежати далі як пам'ять.

Не бійтеся експериментувати.

У магазині не соромтеся міряти все, що хочеться спробувати, але не вдавайтеся до крайнощів. Не треба купувати те, що «дуже модно», але не по фігурі. І не роздувайте свій гардероб тими ж квітами, фактурами і тканинами, перейдіть з одягу, який звикли купувати. Шукайте золоту середину.

Скоротіть вашу шафу на 25%.

Спробуйте поглянути на кожну річ, ставлячи собі одне питання: «Якби я прямо в цю секунду пішла по магазинах, я б купила її?». Якщо відповідь «Ні» - позбавляйтеся сміливо.