Як носити квітковий принт чоловікам

Сучасна тенденція відродження квіткових принтів освіжає багато колекцій одягу для чоловіків. Виникає питання, як носити, з чим і в яких ситуаціях доречні такі речі, з огляду на особливості одягу великих розмірів?

Модний чоловічий одяг в квітковий принт
Модний чоловічий одяг в квітковий принт

Для того щоб легко здійснити подорож в барвистий світ актуального тренду, потрібно пам'ятати одне важливе правило – «Все добре в міру». Футболки, сорочки, шорти з яскравими літніми малюнками будуть дуже добре поєднуватися в комплекті з однотонними речами. Такою базою можуть бути сині, чорні або бежеві джинси. Одночасно можна додати сміливу нотку у вигляді яскравих брюк або взуття в тон. Наприклад яскраво червоний або зелений.

Модні чоловічі сорочки великих розмірів в квітковий принт
Модні чоловічі сорочки великих розмірів в квітковий принт

Футболки поло або сорочки з поєднанням великого пальмового листя або красивих квітів створюють гарний настрій як тільки ви відкриваєте шафу. У наших магазинах ми пропонуємо одяг з натуральних матеріалів високої якості. Речі з натуральної бавовни обіцяють максимальний комфорт в жарку погоду, навіть в стресових ситуаціях ви відчуєте свіжість.

Поєднувати речі в квіточку потрібно з однотонною одягом
Поєднувати речі «в квіточку» потрібно з однотонною одягом

Сорочка з дрібним квітковим малюнком добре підходить і для формального гардеробу, її можна носити як під піджак, так і зі слаксами в стилі casual.

Незалежно від того, який ви вибрали малюнок, збалансуйте його «чоловічою» річчю приглушеного або однотонного кольору і гарний настрій гарантовано.

Чоловіча гавайська сорочка

Самим популярному елементом літнього чоловічого гардеробу є гавайка або гавайська сорочка. Це виняткова комбінація різноманітних компонентів, запозичених з різних культур. За столітній період свого існування гавайка стала якоюсь уніформою та символом курортного відпочинку.

Відмінні особливості чоловічої гавайської сорочки великих розмірів – вільний крій, короткий рукав і строкатий яскравий орнамент у вигляді візерунків і кольорів. Чоловікам вона полюбилася за зручність, комфорт, практичність і характерний цьому елементу гардеробу вільний стиль і безтурботність.

Модна гавайська сорочка великого розміру від бренду Ragman
Модна гавайська сорочка великого розміру від бренду Ragman

Гавайки прийнято носити навипуск. Популярні бренди і марки шиють такі сорочки з приємних до тіла легких натуральних матеріалів: шовку, найтоншої бавовни або віскози, тому носити гавайську сорочку навіть в саму спекотну погоду одне задоволення.

Найкраще сорочки гавайки поєднуються з легкими шортами однотонних кольорів, а також з літніми чоловічими брюками з натуральних матеріалів. При цьому важливо пам'ятати, що гавайська сорочка буде грати роль «першої скрипки» в вашому образі.