Жіночий верхній одяг великих розмірів

Куртки, вітровки, парки, пальто, пуховики - все що необхідно для захисту від холоду або негоди.

Два рази на рік всі ми стикаємося з вибором верхнього одягу. Особливо гостро це питання стоїть у власниць пишних форм, так як під об'ємної верхнім одягом фігура може здаватися ще пишнішою. Щоб нівелювати цю проблему слід підбирати верхній одяг, таким чином, щоб не обтяжувати силует занадто об'ємними наповнювачами або грубими тканинами.

Куртки, пальто, пончо, вітровки, плащі повинні не тільки захистити Вас від холоду, але і допомогти створити образ респектабельної і впевненої жінки. Для правильного вибору верхнього одягу, необхідно знати і враховувати особливості своєї фігури, уважно поставитися до правильного розміру покупки.

Верхній одяг великих розмірів повинен бути, перш за все, зручним і негроміздким, що може бути досягнуто за допомогою використання сучасних утеплювачів і натуральних матеріалів.

Багато виробників знайшли свої маленькі секрети крою одягу великих розмірів. Різноманітність моделей, тканин та кольорів не створює великих труднощів для підбору. Немає необхідності ховатися за безформними куртками, об'ємними пальто і балахонистими накидками або пончо.

Ще одне правило при підборі теплого гардеробу - верхній одяг повинен тримати форму. Занадто м'які тканини, безформні куртки і пуховики можуть зробити з Вашої фігури форму кулі. Тоді як формотворчі пальта додадуть Вашому образу статус.

І звичайно верхній одяг, як і будь-який інший не повинен підкреслювати ширину, не ділити і не різати горизонтальними лініями фігуру в найширших місцях, щоб не привертати до них увагу.

З огляду на ці прості поради і вміло підібравши взуття та аксесуари, Ви в будь-яку погоду будете виглядати впевнено і стильно.