Жіночий трикотажний одяг великих розмірів

Жіночий трикотаж великих розмірів - предмети одягу, зшиті з матеріалу в'язаного тонкими нитками. Характерними ознаками є м'якість, еластичність тканини, яка швидко повертає свою форму і не мнеться сильно. Мистецтво в'язання сягає своїм корінням до глибокої давнини, і трикотажне полотно завжди існувало поряд з тканим.

Трикотаж має величезний потенціал для використання, особливо в одязі великих розмірів. За своїми властивостями трикотаж настільки універсальний, що з нього шиють чоловічий, жіночий та дитячий одяг, як повсякденні, так і красиві, шикарні сукні та блузи, які не поступаються за стилем та якістю вечірніх нарядів з дорогих тканин.

Трикотаж – один з найпопулярніших матеріалів, який став фаворитом у іменитих дизайнерів тому за допомогою цього матеріалу можна втілити велику кількість неймовірних задумів в життя. Багато брендів включає в свої колекції моделі з цього різноманітного і фактурного полотна.

Сьогоднішні технології дозволяють реалізувати будь-які фантазії дизайнерів моди: різноманіття колірних рішень і пряжі, незвичайна текстура трикотажного полотна, можливість виконувати унікальні зображення, форми і візерунки.

Як правило, сучасний трикотаж виготовляють з тканин, що містять волокна бавовни, вовни, шовку і синтетику, як в чистому вигляді, так і в різних поєднаннях, в тому числі з додаванням еластану. Основні якості трикотажу це зручність, практичність, м'якість і еластичність тканини, яка швидко повертає свою форму і не сильно мнеться.

Сьогодні виготовляють високоякісний трикотаж, який не піддається деформації, не вигоряє при сонячних променях, не втрачає яскравість кольорів при пранні, дихає, має гіпоалергенні і антиелектростатичні властивостями.

Велика частина речей в гардеробі сучасної людини – це саме трикотажні вироби. У побуті і повсякденному носінні трикотажні вироби показують себе з найкращого боку. Особливу популярність трикотажні вироби придбали у представниць прекрасної статі за практичність і легкість в догляді.

Жіночий трикотажний одяг по праву займає в гардеробі особливе місце. І не тільки тому, що він відрізняється високою якістю і зручністю в носінні, а ще має відмінну сполучуваністю з одягом з найрізноманітніших матеріалів, всіляких стилів, і аксесуарами на будь-який смак. Ці вироби чудово сидять на фігурі, здатні м'яко, і в той же час елегантно, підкреслити достоїнства і приховати недоліки будь-якої фігури.