Жіночі костюми великих розмірів

Жіночі костюми великих розмірів – відмінна інвестиція у ваш гардероб. Вони завжди врятують, коли нічого надіти. Костюм або окремі його частини можна легко комбінувати з базовими речами гардеробу і складати гідні і стильні комплекти на кожен день.

Важливо, щоб костюм був пошитий з щільної якісної тканини, щоб відмінно сидів на повній фігурі. Жіночі костюми бувають брючні або зі спідницею, що складаються з двох або трьох речей. У якості верху костюму може бути запропонований піджак, жакет або блейзер.

Піджак – один з необхідних атрибутів гардеробу сучасної жінки. Він легко поєднується як з джинсами, так і з класичною спідницею або легкою сукнею, дивним чином гармонує з будь-яким стилем. Але найголовніше правило при виборі – піджак повинен підходити під фігуру!

Існує кілька видів піджака. Жакет – це короткий жіночий піджак до талії або іноді до стегон зшитий або в'язаний. Блейзер – це двобортний, іноді однобортний піджак спортивного, вільного крою з накладними кишенями, частіше однотонного кольору і металевими гудзиками. Раніше це був чоловічий клубний піджак, і в ньому є військово-морська тематика, а зараз блейзер укорінився в жіночому гардеробі і дуже легко поєднується з будь-яким одягом.

Зручність цього предмету гардеробу в тому, що його можна носити не тільки в класичних образах, а сміливо додавати в молодіжні комплекти в стилі casual, наприклад, в поєднанні з джинсами. Підібравши відповідну спідницю або брюки можна використовувати в офісному дрес-коді.

Пишним дамам слід підбирати піджак подовженого крою, щоб прикрити стегна, а елементи декору краще розмістити у верхній частині, відволікаючи увагу від проблемної зони. Скорочений рукав ¾ акцентує увагу на талії. Одне із золотих правил звучить так – рукав закінчується там, де хочемо позначити лінію талії.

Тканина піджака завжди повинна бути щільніше ніж тканина низу, але навіть якщо піджак виконаний з легкої тканини, то лінія плечей повинна бути жорсткою, це збалансує стегна. Спідниця або штани повинні візуально продовжувати силует піджака, це краде недоліки фігури.

Чим довше спідниця, тим коротшим повинен бути жакет і навпаки, так зберігається стрункість фігури. Короткі жакети краще носити зі спідницями, які згладжують всі подробиці і дозволяють відчувати себе захищено і комфортно.

Дотримуючись цих нехитрих правил можна вибрати ідеальний жіночий костюм великого розміру і виглядати стильною, красивою і стрункою. Різноманітність підібраних до костюму блуз і сорочок стануть відмінними помічниками, щоб виглядати стильно і по-різному.

Підкреслюйте свою індивідуальність, адже форму і зміст в одязі додає той, хто його носить.