Жіночі футболки великих розмірів

Жіночі футболки великих розмірів є необхідним одягом в кожній шафі, особливо в літній сезон. Це річ універсальна, легка, зручна і незамінна для кожної жінки, оскільки однаково добре виглядає на володарках самих різних фігур.

Вибір жіночих футболок вражає своїм різноманіттям. Використання якісних тканин, яскравих принтів і аплікацій роблять цей предмет гардеробу найпопулярнішим і демократичним, нарівні з джинсами.

Як правило, жіночі футболки великих розмірів шиють з 100%-ної бавовни, або з трикотажного полотна, що містить різне співвідношення віскози, бавовни, поліпропелену, поліаміду, еластану і інших матеріалів. Наприклад, одне з найпоширеніших поєднань для дизайнерського виробу – це 5% еластану і 95% віскози.

За допомогою футболки можна створювати найрізноманітніші образи як ділового стилю, так і завзятого настрою в одязі. Однотонна, вона стає незамінною частиною базового гардеробу, так як поєднується з багатьма предметами. Повним жінкам при виборі футболки великого розміру слід звертати увагу на щільність тканини.

Не слід носити занадто тонкий трикотаж, щоб не читалися подробиці тіла, які хочеться завуалювати. Якщо зробити більш сміливий вибір на користь яскравих забарвлень або цікавих принтів, то футболка може стати акцентом стилю.

Сміливо вибирайте чорно-білі принти: смужка, горох і геометричні фігури. За допомогою цікавих сучасних принтів і зображень, ви можете надати своєму образу молодіжну безтурботність. Однак і тут будьте критичні, щоб великий малюнок не виглядав безглуздо саме на Вашій будові тіла.

Що стосується фасонів, то не обов'язково віддавати перевагу класиці. На повній фігурі чудово виглядають вільні моделі і модні мішкуватого крою футболки-туніки великих розмірів. Їх можна носити з легінсами, брюками капрі і широкими шортами.

Футболки з коміром поло, актуальні як ніколи і незамінні в повсякденному житті. Сьогодні модниці їх носять не тільки в спортивних ансамблях, але і в casual-нарядах.