Жіночий одяг великого розміру

Жінка plus-size - вже одне це слово говорить про жінку неабияку: чуттєву, жіночну і неймовірно привабливу. Ми хочемо висловити це в моді, тому жіночий одяг великого розміру, який представлений в магазині BQ Concept, підкреслює достоїнства фігури і завжди підкорює чимось особливим.

Образ нашої клієнтки – це жінка, яка любить життя, любить красу і ні в якому разі не позбавляє себе задоволення красиво одягатися. Часто така покупниця приїжджає на великій або гарній машині з донькою, племінницею або подругою, щоб було з ким порадитися або поспілкуватися під час шопінгу. Вона, незважаючи на повноту, з легкою граціозністю відкриває двері магазину і заповнює своєю привітною доброзичливістю весь простір. Їй хочеться посміхатися, вона заряджає своєю енергією і силою особистості.

У мережі наших магазинів ми пропонуємо одяг великого розміру високого класу. Ми напряму працюємо з італійськими, німецькими, грецькими та іншими європейськими дизайнерами, що спеціалізуються на пошитті в сегменті plus-size. Тому якщо ви в пошуках гарного та зручного одягу відповідного Вам розміру, якості та стилю, ласкаво просимо в магазин BQ Concept.

Подіуми двадцять першого століття намагаються подбати про всі типи фігур. Високий або низький зріст, повнота або худорба сьогодні не мають значення. Кожна жінка буде одягнена сучасно, елегантно і стильно.

Ми представляємо можливість вибору будь-якого жіночого одягу великого розміру. В основному це сезонні комбі колекції, в яких речі поєднуються один з одним за колірною гамою і стилем. Адже всі ми знаємо золоте правило: «Не купила комплектом– носити не будеш ». Коли дизайнери створюють серії одягу, то спідниця, брюки, джемпер, блуза легко поєднуються один з одним і легко комбінуються.

У кожній колекції є й універсальні базові речі, які Ви зможете поєднувати з іншими фірмами або стилями.

У літній період в асортименті обов'язково присутні плащі, тренчі і куртки для прохолодної або дощової погоди. А зимові колекції завжди нададуть можливість утеплити себе модним пуховиком або красивим пальто.

Добре підібраний одяг формує впевненість в собі, гарантує увагу чоловіків і повагу колег. Зі смаком одягненій жінці відкриваються всі двері. Приходьте до нас, жіночий одяг великого розміру – це наша професійна турбота про Вас!